O nas

odwołania egzaminy prawnicze, odwołanie egzamin adwokacki, odwołanie egzamin radcowski

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ekspertów składającym się z adwokatów i radców prawnych działających wspólnie w LEXykon sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w ramach przygotowywania do zdania egzaminów zawodowych oraz sporządzania profesjonalnych odwołań od wyników tych egzaminów. 

Co robimy?

W ramach naszej działalności analizujemy wyniki egzaminu zawodowego, sprawdzamy indywidualne prace zdających, weryfikujemy szansę powodzenia odwołania od wyniku egzaminu oraz sporządzamy projekty odwołań do komisji II stopnia przy Ministrze Sprawiedliwości oraz skargi do WSA. Dzięki pracy w co najmniej dwuosobowych zespołach możemy zaoferować najwyższą jakość usług.

odwołania egzaminy prawnicze, odwołanie egzamin adwokacki, odwołanie egzamin radcowski
WYRÓŻNIA NAS:

DOŚWIADCZENIE

WIEDZA

KOMPLEKSOWOŚĆ

Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu odwołań od wyniku egzaminu adwokackiego i radcowskiego. Znamy szczegółowe orzecznictwo i wiemy jakich argumentów używać, by zwiększyć szansę na skuteczność wniesionego odwołania.

Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia przygotowujące do egzaminu zawodowego adwokackiego i radcowskiego, dzięki czemu wiemy, gdzie mogą pojawić się błędy oraz gdzie mogą się ukryć niuanse mogące zaważyć na pozytywnym rozpatrzeniu odwołania.

Przeprowadzimy cię przez cały proces odwołania od wyniku egzaminu. Możemy dokładnie przeanalizować Twoją pracę, doradzić w zakresie zasadności wnoszenia odwołania i szansy na jego uwzględnienie oraz sporządzić projekt odwołania. Sporządzamy również skargi do WSA na decyzje komisji II stopnia.