O odwołaniach

Chcesz wiedzieć więcej o odwołaniach od wyników egzaminów zawodowych? Poniżej znajdziesz darmowy webinar oraz ebook dotyczący tej problematyki

Webinar o odwołaniach:

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z darmowym webinarem poświęconym ocenie prac z egzaminu zawodowego oraz zasadom sporządzania odwołania od wyników tego egzaminu.

Celem webinaru jest kompleksowe omówienie procesu oceny prac z egzaminu zawodowego oraz kroków niezbędnych do samodzielnego sporządzenia skutecznego odwołania. Spotkanie będzie prowadzone przez doświadczonych  ekspertów w tej dziedzinie – adw. dr Pawła Blajera i adw. dr Sabrinę Mana-Walasek. 

Webinar jest skierowany do osób, które przystąpiły do egzaminu zawodowego, chcą zrozumieć proces oceny swoich prac oraz nauczyć się samodzielnie przygotować odwołanie. 

Ebook o odwołaniach:

Możesz też zapoznać się ze ze sporządzonym przez naszych ekspertów ebook-iem, który stanowi kompleksowy przewodnik po tej tematyce. Ich wiedza i doświadczenie może okazać się dla Ciebie pomocne.

O autorach:

adw. dr Paweł Blajer adwokat, dr nauk prawnych, ekonomista, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie, stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Specjalizuje się w prawie karnym i gospodarczym, w tym w zagadnieniach związanych z sukcesją i zarządem sukcesyjnym.  Autor jednych z pierwszych w Polsce programów telewizyjnych dla przedsiębiorców i audycji poradnikowych o tematyce ekonomicznej i prawnej. Laureat olimpiady PTE oraz dziennikarskiej nagrody specjalnej PARP. Prowadzi wykłady oraz warsztaty przygotowujące do prawniczych egzaminów zawodowych.

adw. dr Sabrina Mana-Walasek – adwokat, dr. nauk prawnych, autorka publikacji naukowych i edukacyjnych, nagrodzona w 2019 r. brązową odznaką ”Zasłużony dla Budownictwa” za swój wkład w tworzenie regulacji prawnych w branży budowlanej, finalistka konkursu Rising Stars – liderzy jutra 2022, wpisana w 2022 r. na listę 25 najlepszych prawniczek w Polsce według magazynu Forbes, od 2017 r. pełni funkcję opiekunki naukowej na szkoleniach przygotowujących do egzaminu adwokackiego i radcowskiego, prowadzi również wykłady oraz warsztaty przygotowujące do prawniczych egzaminów zawodowych.

O autorach:

Odwolania.Lexykon-1

Ebook możesz też pobrać zupełnie za darmo TUTAJ